Atalet Yapı, köklü geçmişi ve güçlü yapısıyla “Endüstriyel Çelik Yapı” sektöründe faaliyet gösteren Konya merkezli bir yapı üretim firmasıdır. Konya OSB’de 13.500 m2 açık alan üzerinde faaliyet gösteren Atalet Yapı, 5500 m2 kapalı alandaki tesislerinde stabil güven anlayışı ile etkin projeler sağlamaktadır. Köklü geçmişiyle deneyimini daima bilgiyle yöneterek büyüme göstermektedir.

Atalet Yapı, “Anahtar teslim çözümler” üreterek sektörde öncü bir kimlik kazanmıştır. Proje aşamasından başlayarak üretim ve montaj hizmetlerini en kapsamlı şekilde sunarak çalışmalar üretmektedir.

Ekonomik, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Mükemmeliyetçi bir yapı firması olan Atalet Yapı, deneyimli teknik eleman ve uygulama kadrosu ile hizmet kalitesini daima artırmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan Atalet Yapı; endüstriyel yapılar, depolar, antrepolar, fabrika binaları, sanayi tesisleri, çok katlı çelik konutlar inşa etmiştir.

Atalet Yapı; teknolojik makine parkı ile Yapısal Çelik imalat ve montajı yaparak dünyayı yakından takip ederek gelişimini sürdürmektedir. Eğitim odaklı yaklaşımıyla bünyesinde bulunan çalışanlara destek vererek gelişimin içten geleceğini bilen bir yapıyla hareket etmektedir.

Atalet Yapı, sürdürülebilir üretim anlayışı ile doğanın işleyişine müdahale etmeden yapıcı çözümlerle proje sağlamaktadır. Doğayı düşünen stratejik hedeflemeleriyle bilgi ve tecrübeye yatırım yaparak ilerlemektedir.