Hakkımızda

Hakkımızda

Atalet Yapı, Bilgi ve deneyimini Birikimi ile birleştirerek “Endüstriyel Çelik Yapı” sektöründe "Anahtar Teslimi Çözümler" üreten Konya Merkezli Anadolu’nun ileri gelen bir yapı üretim firmasıdır. İstihdam ettiği tecrübeli teknik eleman ve uygulama kadrosu ile hizmet kalitesini arttırarak, büyümesini sürdürmektedir.

Çelik yapıların “Proje – Üretim – Montaj” hizmetlerini bir bütün olarak sunan ve bütün faaliyetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya özen gösteren bir kurumdur.

Atalet Yapı ergonomik, güvenli, kaliteli ve hizmet sunmak için dünyada gelişen üretim bilgilerini ve tecrübelerini kendine entegre ederek her yeni yapıda daha da mükemmele yakın olabilme yeteneğini geliştirmek arzusundadır.

Firmamız, üretime başladığı yıldan bu yana, birçok geniş açıklıklı endüstriyel yapılar, depolar, antrepolar, fabrika binaları, sanayi tesisleri, çok katlı çelik konutlar, inşa etmiş ve bu yapılar ile haklı bir gurur yaşamaktadır.

Atalet Yapı, bütün üretimini Konya OSB’de bulunan, 10.000 m² açık alan üzerine kurulu 3500 m² kapalı alandaki tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Atalet yapı teknolojik makine parkı ile, üretim yaparak bünyesindeki personeli sürekli eğiterek ve stabil güvenle üretimine ve ülke gelişimine katkıda bulunmaktır..